Kargo Bilgileri

Tüm ürünlerde Kargo AYNI GÜN ve ÜCRETSİZ !
NoaShoes.com ‘dan yapmış olduğunuz tüm alışverişlerinizde Sürat Kargo ile kargo ücreti Noa Shoes tarafından karşılanmaktadır. Ortalama gönderim süresi mesafeye bağlı olarak 1-3 iş günüdür.
Kargo Firmasına bağlı olarak taşıma esnasında üründe oluşabilecek herhangi bir sorun (üründe ya da ürün kutusunda ezilme, yırtılma ürünün orijinalliğini bozacak herhangi bir sorun..vb.) neticesinde ürünü müşteriye teslim eden kargo firması yetkilisine tutanak tutturulması gerekmektedir. Aksi taktirde teslim alınan ürünler alıcının sorumluluğunda olacak ve orijinalliği bozulmuş ürünler iade alınmayacaktır. Bu bağlamda ürünü teslim alırken paketinizi kargo firması yetkilisinin yanında açarak kontrol etmeniz önerilir.
NoaShoes.com ‘da ilan sayfalarındaki ürün görselleri, sipariş verdiğiniz ürünün gerçek fotoğraflarıdır ve NoaShoes.com stüdyosunda çekimleri yapılmaktadır. Satın alma işleminizinden sonra Sürat Kargo ile yapılan değişim ve iade için kargo ücretleri firmamıza aittir. Değişim ve iade kargolarınızı sadece Sürat Kargo ile göndermenizi rica ederiz. Ancak iade ve değişim kargo adres bilgisi için müşteri hizmetleri mail adresimiz bilgi@noashoes.com ‘dan ya da iletişim formumuz aracılığı ile bilgi talep edilmelidir.
Herhangi bir Sürat Kargo şubesine gidilerek ya da bulunduğunuz adresten Sürat Kargo (Tel: 0850 202 0 202) müşteri hizmetlerini arayarak kargonuzun adresinizden teslim alınmasını talep edebilirsiniz.
Değişim ve iade İşlemi gerçekleştirecek Sürat Kargo yetkilisine Sürat Kargo Kurumsal Müşteri Numaramız olan : 1051910242 belirtmeniz gönderim adresi yerine geçmektedir. İade ve değişim adres bölümüne “NoaShoes.com” firma ismimiz ile birlikte bu numarayı belirtmeniz yeterli olacak, ayrıntılı açık adres bildirmenize ihtiyaç duyulmayacaktır.
www.noashoes.com web sitesine giriş yapan veya firmamızdan ürün satın alan kişiler bu şartları kabul etmiş sayılırlar.