İade ve Değişim İşlemleri

NoaShoes.com’dan yaptığınız alışverişin ardından üründen memnun kalmadıysanız, 14 gün içinde değişim ya da para iadesi seçeneklerinden biriyle ürünü bize iade edebilirsiniz. NoaShoes.com için öncelikli olan %100 müşteri memnuniyeti ve keyifli alışveriş deneyimi sunmaktır.
Ürün elinize ulaştıktan sonra istek, öneri ve iade taleplerinizi size ulaşabileceğimiz iletişim bilgileriniz ile birlikte bilgi@noashoes.com adresine iletebilirsiniz. Belirteceğiniz mail adresi ya da telefon aracılığı ile size 24 saat içinde geri dönüş yapılacaktır.
Ürün değişim ve iadesi için yasal süre 14 gündür. İade ve değişim yapılabilmesi için ürünün bir kez dahi kullanılmamış ve orijinal durumunu koruyor olması şartı aranmaktadır. Ürün iadesi ürünün orijinal kutusu ve birlikte gönderilen belgeler ile yapılmalıdır. Değişim ve iade kargo ücretleri Sürat Kargo ile firmamıza aittir.
Bir kez dahi kullanılmış kutusuz ve iki nüsha faturasız gönderilen ürünler için KESİNLİKLE işlem yapılamayarak tarafınıza iade edilmektedir.
24 Nisan 1996 22620 tarihli resmi yayınlanan 54 seri nolu kdv genel tebliğinin 8. bendine göre iade edilen ürüne ait orjinal fatura olmadan iade ve değiştirme yapılmayacaktır. Faturasız itirazlar kesinlikle dikkate alınmayacaktır.
Herhangi bir Sürat Kargo şubesine gidilerek kargonuzu şubeye kendiniz teslim edebilir; ya da bulunduğunuz adresten Sürat Kargo (Tel: 0850 202 0 202) müşteri hizmetlerini arayarak kargonuzun istediğiniz adresten teslim alınmasını talep edebilirsiniz.
Değişim ve iade İşlemi gerçekleştirecek Sürat Kargo yetkilisine Sürat Kargo Kurumsal Müşteri Numaramız olan : ” 1051910242 ” belirtmeniz gönderim adresi yerine geçmektedir. İade ve değişim adres bölümüne”NoaShoes.com” firma ismimiz ile birlikte kurumsal müşteri numaramızı (1051910242) belirtmeniz yeterli olacak, ayrıntılı açık adres bildirmenize ihtiyaç duyulmayacaktır.
Çalışma saatlerimiz hafta içi 10.00 – 16.00 arasındadır. Hafta sonu (Cumartesi ve Pazar) ve resmi tatillerde firmamız kapalıdır.
www.noashoes.com web sitesine giriş yapan veya firmamızdan ürün satın alan kişiler bu şartları kabul etmiş sayılırlar.
Her durum için NoaShoes.com ‘un müşteri dostu ve yardımcı olmaya hazır bir anlayışı olduğunu hatırlatmak isteriz.
Keyifli Alışverişler Dileriz,
NoaShoes.com Ekibi.